دفتر روابط بین الملل و مشارکت‌های استراتیژیک

دفتر روابط بین الملل و مشارکت‌های استراتیژیک (OIASP) پوهنتون کاردان توسط تیمی که متشکل از رهبران بخش اکادمیک و نظارت و مشوره دهی مستقیم معاون علمی پوهنتون و در عین حال کمیته مشورتی پلان استراتژیک (SPAC) حمایت، اداره و رهبری می‌شود. رئیسان پوهنځی های مختلف به نمایندگی پوهنتون کاردان به همراه سایر واحدهای مهم علمی، از افراد کلیدی هستند که در این دفتر کار می‌کنند. کارکردهای این دفتر به دو بخش اصلی «روابط بین الملل و مشارکت های استراتژیک» تقسیم می‌شود.

پوهنتون کاردان در سطح ملی، به دنبال ایجاد مشارکت با نهاد‌های دولتی و غیردولتی به منظور فراهم سازی تحصیلات عالی با کیفیت، توسعه مهارت‌ها و عملکرد های شرکای سازمانی خود و ایجاد امکانات برای محصلان این پوهنتون جهت استفاده از منابع و فرصت های بیرونی می‌یاشد.

درخواست مشارکت بيشتر بخوانيد

تسهیل مشارکت های اکادمیک بین المللی و سایر همکاری‌های که در برگیرنده موضوعات غیر اکادمیک می‌گردد از اولویت های این دفتر محسوب می‌شود.

درخواست مشارکت بيشتر بخوانيد

پوهنتون کاردان نخستین پوهنتون خصوصی در کشور است که مراحل اول و دوم اعتباردهی وزارت تحصیلات عالی را با کسب ۵۱ نمره با موفقیت به پایان رسانیده است.

بیشتر بخوانید

تصاویر و ویدیوها

نمایش تصاویر و ویدیوها

برای درک بهتر این بخش، تمامی تصاویر و ویدیوها را مشاهده کنید.

نمایش تمامی

برگزاری برنامه ویژه اخبار

برگزاری برنامه ویژه "برکت رمضان" به پیشواز از ماه مبارک رمضان

<p dir="RTL" style="margin-left:0in; margin-right:0in; text-align:right"><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:Calibri,sans-serif"

بيشتر بخوانيد
اهدای ۷۰۰ بورسیه تحصیلی از سوی پوهنتون کاردان برای محصلان جدید اخبار

اهدای ۷۰۰ بورسیه تحصیلی از سوی پوهنتون کاردان برای محصلان جدید

<p dir="RTL">پوهنتون کاردان با در نظرداشت شرایط فعلی اقتصادی در کشور، برای متقاضیانی که امتحان کانکور دولتی را سپری کرده&zwnj;اند و از سوی وزارت تحصیلات عالی به پوهنتون&zwnj;ها

بيشتر بخوانيد
آغاز کمپاین تحصیلی و ثبت‌نام برای امتحان متفرقه سمستر خزانی ۱۴۰۰ پوهنتون کاردان اخبار

آغاز کمپاین تحصیلی و ثبت‌نام برای امتحان متفرقه سمستر خزانی ۱۴۰۰ پوهنتون کاردان

<p dir="RTL">پوهنتون کاردان افتخار دارد که کمپاین تحصیلی &ldquo;Stepping Forward&rdquo; را جهت پاسخ&zwnj;دهی به چالش&zwnj;ها و فرصت&zwnj;های جدید فراروی تحصیلات عال

بيشتر بخوانيد
تدویر نشست هیئت علمی و کارمندان پوهنتون کاردان اخبار

تدویر نشست هیئت علمی و کارمندان پوهنتون کاردان

<p dir="RTL">پوهنتون کاردان به تاریخ ۱۶ اسد سال روان خورشیدی، نشستی را برای استادان و کارمندان خویش جهت اطلاع رسانی و سهم گیری جریان پیشرفت&zwnj;ها، دست&zwnj;آوردها، چالش&z

بيشتر بخوانيد