جایزه چهل بهترین زیر سن چهل

پوهنتون کاردان خرسند است که ششمین دور جایزه «چهل بهترین زیر سن چهل» را طی محفل ویژه به منظور تقدیر از چهل چهره برتر این پوهنتون برگزار می‌کند. برنامه چهل بهترین زیر سن چهل، محصلان و فارغان برتر پوهنتون کاردان را که کمتر از ۴۰ سال سن دارند، به رسمیت شناخته و برندگان از طریق پروسه شفاف و رسمی انتخاب می‌شوند. کمیته گزینش بر اساس تاثیر قابل ملاحظه‌ای که این چهره‌های برتر بر مسلک شان و یا در جامعه داشته اند، چهل نفر را انتخاب می‌کند. هم چنان نامزدان این جایزه باید افرادی باشند که دارای تجربه، دست آورد و پشتکار در رشته‌های تحصیلی خود هستند.

برنده‌گان جایزه چهل بهترین زیر سن چهل

2020 2019 2018 2017 2016

تمام محصلان و فارغان پوهنتون کاردان واجد شرایط برای دریافت این جایزه هستند.

ثبت نام انلاين بيشتر بخوانيد

روند گزینش

کمیته منتخب پوهنتون کاردان، درخواست‌های نامزدها را بررسی کرده و لیست ابتدایی را آماده می‌کند. در مرحله دوم، اطلاعات بیشتر از نامزدهای انتخاب شده و منابع آنها جمع آوری می‌شود. پس از آن این کمیته با در نظرداشت نظریات هیئت رهبری پوهنتون کاردان و توصیه نامه‌های نامزدان، برندگان نهایی را مشخص خواهند کرد.

تصاویر و ویدیوها

نمایش تصاویر و ویدیوها

محفل رسمی اهدای جوایز برای برنده‌گان جایزه «چهل بهترین زیر سن چهل» با حضور هیئت رهبری پوهنتون کاردان، نمایندگان وزارت تحصیلات عالی، نهادهای همکار پوهنتون و رسانه‌های مهم برگزار می‌شود و برای به دریافت کنندگان تقدیرنامه موفقیت این جایزه اعطا می‌شود. مشخصات مفصل.

نمایش تمامی