خلاصه برنامه

دیپارتمنت ژورنالیزم پوهنتون کاردان مصمم است که براساس استراتیژی پوهنتون کاردان و با بکار گیری نصاب جدید و به روز شده خویش، کادرهاي متخصص و کار آزموده را برای اطلاع رسانی ، آگاهی دهی، آموزش جمعی و نفوذ بر افکار عمومی جامعه تربیه کند.

این دیپارتمنت برنامه دارد تا محصلان را با معیارهای بنیادی، ژانرهای اساسی و دانش نوین مسلک ژورنالیزم آشنا ساخته و خصوصیاتی چون ذوق و استعداد نویسنده گی، تفکر انتقادی، نکته سنجی و توانایی برقراری ارتباط با طبقات مختلف جامعه را در آنها بپروراند. در این دوره تحصیلی محصلان دانش کافی در رابطه به وسایل اطلاعات جمعی عصر نوین کسب نموده و از توانایی های خوب کاری در رسانه های چاپی، صوتی و تصویری برخوردار می شوند.

تصاویر و ویدیوها

نمایش تصاویر و ویدیوها

برای درک بهتر این بخش، تمامی تصاویر و ویدیوها را مشاهده کنید.

نمایش تمامی

برنامه زبان انگلیسی برای خبرنگاران و تجارت پیشه گان اخبار

برنامه زبان انگلیسی برای خبرنگاران و تجارت پیشه گان


پوهنتون کاردان با حمایت مالی سفارت امریکا در کابل، فرصتی خارق العاده و بدون هزینه را برای خبرنگاران و تجارت پیشه گان فراهم می کند، تا مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود بخشند.
در این بر

بیشتر بخوانید
پوهنتون کاردان اولین نمایشگاه کاریابی آنلاین را برگزار کرد اخبار

پوهنتون کاردان اولین نمایشگاه کاریابی آنلاین را برگزار کرد


دفتر خدمات کاریابی پوهنتون کاردان اولین نمایشگاه کاریابی آنلاین را به روز یکشنبه 22 سرطان 1399 ، ساعت 10:00 صبح برگزار کرد.

در این نمایشگاه کاریابی آنلاین، هشت نهاد از بخش‌های مختل

بیشتر بخوانید
پوهنتون کاردان از محصلان ممتاز به صورت آنلاین تقدیر نمود اخبار

پوهنتون کاردان از محصلان ممتاز به صورت آنلاین تقدیر نمود

پوهنتون کاردان با درنظرداشت چالش ناشی از ویروس کرونا محفل ‌قدردانی از محصلان برتر را امروز چهارشنبه 17 ثور 1399 بصورت آنلاین برگزار نمود. در این برنامه از 72 تن محصلان ممتاز پوهنتون کاردان که در سمستر

بیشتر بخوانید
پوهنتون کاردان رقابت آنلاین را پیرامون فضیلت ماه مبارک رمضان برگزار کرد اخبار

پوهنتون کاردان رقابت آنلاین را پیرامون فضیلت ماه مبارک رمضان برگزار کرد


دیپارتمنت های اقتصاد و اداره تجارت پوهنتون کارادان خرسند است که رقابت آنلاین را پیرامون فضیلت ماه مبارک رمضان به روز دوشنبه 8 ثور 1399 مطابق با چهارم ماه مبارک رمضان با استفاده از نرم افزار (زو

بیشتر بخوانید