پیام محصلان

 • "خرسندم که طی چهار سمستر گذشته بورسیه‌ی تحصیلی شایسته محور پوهنتون کاردان را از آنِ خود کردم. سهولت‌ها و نصاب تحصیلی رشته حقوق در پوهنتون کاردان بر اساس نیازهای محصلان مهیا شده و نقش مهمی را در موفقیت‌ ما ایفا می‌کند. تشکر کاردان بابت این‌که یک محیط پویای علمی را برای ما مهیا ساخته‌اید."

  سید عنایت الله سهرابی
  محصل رشته حقوق پوهنتون کاردان

 • "پوهنتون کاردان فرصت فراگیری تحصیلات عالی در بهترین پوهنتون افغانستان را برایم فراهم کرد. این فرصت برای من کمک کرد تا دانش عملی و نظری خود را بهبود بخشیده و از بورسیه شایسته‌محور با توجه به اخذ نمرات بلند در سمستر خزانی ۱۳۹۹، مستفید شوم."

  سعدیه ظریفی
  محصل رشته حقوق پوهنتون کاردان

 • "برایم جای افتخار است که در هفت سمستر گذشته توانسته‌ام بورسیه‌ی تحصیلی شایسته محور پوهنتون کاردان را بدست آورم. پوهنتون کاردان یک مکان تحصیلی انگیزشی و الهام بخش را برای محصلان خود فراهم کرده است که سبب رشد هرچه بیشتر شان شده و آنان را کمک می‌کند تا به بهترین شکل ممکن تحصیلات شان را در این پوهنتون، فرا گیرند. من افتخار دارم که عضوی از خانواده‌ی بزرگ کاردان هستم."

  فرشته ناصری
  محصل رشته حقوق پوهنتون کاردان

 • "از رهبری پوهنتون کاردان بابت اعطای همچو بورسیه‌ها برای محصلان ممتاز که با استفاده از منابع تحصیلی این پوهنتون در تلاش موفقیت‌های هرچه بیشتر هستند، سپاسگزاری می‌کنم. پوهنتون کاردان نقش مهمی را در ارتقای ظرفیت محصلان و رشد شان ایفا کرده است."

  محمد عمر صافی
  محصل سمستر رشته ژورنالیزم و ارتباطات عامه پوهنتون کاردان

 • "من محصل برنامه لیسانس در اقتصاد پوهنتون کاردان با بورسیه کاملا رایگان هستم. من این بورسیه را از طریق دارالایتام امام بخاری که پوهنتون کاردان شماری از بورسیه‌های رایگان تحصیلی را در اختیار این نهاد قرار داده، بدست آوردم. از این که در بهترین و معتبرترین پوهنتون افغانستان تحصیلاتم را فرامی‌گیرم، حس خوبی دارم."

  محمد یاسین کاکر
  محصل دیپارتمنت اقتصاد پوهنتون کاردان

 • "پوهنتون کاردان برای جوانان افغان الهام می‌بخشد و خدمات تحصیلی باکیفیت را بر اساس معیارهای بین‌المللی برای شان مهیا می‌سازد. من نهایت خرسندم که بورسیه تحصیلی رایگان را از این نهاد بدست آورده‌ام و اکنون می‌توانم در یکی از بهترین پوهنتون‌های افغانستان تحصیلاتم را فراگیرم. من می‌خواهم از پوهنتون کاردان بابت اعطای بورسیه‌ها به دارالایتام امام بخاری و جوانان افغانی که به این کمک بزرگ ضرورت دارند تا تحصیلات شان را ادامه دهند، سپاسگزاری کنم."

  نقیب الله استانکزی
  محصل برنامه ماستری اداره تجارت پوهنتون کاردان

 • "افتخار دارم که منحیث محصل ماستری اداره تجارت (MBA) در پوهنتون پیشتاز و با اعتبار افغانستان، پوهنتون کاردان تحصیلاتم را به پیش می‌برم. پوهنتون کاردان برایم بورسیه‌ رایگان تحصیلی را اهدا کرد و این امر مرا کمک کرد تا دانش خود را پیرامون تجارت و مدیریت مالی، تقویت ببخشم. سپاس پوهنتون کاردان!"

  حسام‌الدین نیازی
  محصل برنامه ماستری اداره تجارت پوهنتون کاردان

 • "محیط دوستانه و حرفه‌ای پوهنتون کاردان نقش اساسی را در شکل گیری سفر علمی من داشته است. با حمایت مالی پوهنتون کاردان، تحصیلاتم را در بهترین پوهنتون افغانستان ادامه می‌هم. از هیئت رهبری پوهنتون کاردان، استادان و کارمندان این نهاد تحصیلی جهت فراهم سازی همچو فرصت تحصیلی سپا‌سگزارم."

  احمد جاوید فانی
  محصل رشته حقوق پوهنتون کاردان

 • "افتخار دارم که بورسیه رایگان تحصیلی را از بهترین پوهنتون افغانستان که به محصلانش الهام بخشیده و خدمات باکیفیت تحصیلی را برای‌شان، مهیا ساخته است، بدست آورده‌ام. با فراگیری رشته ژورنالیزم و ارتباطات عامه، من حالا می‌توانم مهارت‌های ارتباطی خود را بالا برده و در آینده یک خبرنگار مسلکی شوم. تشکر کاردان!"

  حکیم بیکزاد
  محصل رشته ژورنالیزم و ارتباطات عامه پوهنتون کاردان