دیدار اعضای متشبثان پوهنتون کاردان از شرکت تکنالوژی تکتاز

اعضای انجمن متشبثان پوهنتون کاردان به روز دوشنبه ۲۹ جدی سال روان خورشیدی طی سیر علمی از شرکت تکنالوژی تکتاز TakTaz دیدار کردند. در این دیدار بازدید کنندگان با بخش سیستم مدیریت، چالش‌ها و راه حل‌ها برای از میان برداشتن بحران‌های شرکت تکنالوژی تکتاز آشنایی حاصل کردند.

این برنامه، با سخنان ریاض احمد سهاک، بنیانگذار و رییس اجرایی شرکت تکتاز آغاز یافت. وی در باره خدمات این شرکت، مهم‌ترین عوامل کارآفرینی و چگونگی تاثیر آن در اجرای کارصحبت کرد.

در جریان این سیر علمی اعضای انجمن پرسش‌های را در مورد رویکرد بازاریابی شرکت، روش مدیریت شرکت و سایر بخش‌ها مطرح و پاسخ‌های جامع را از سوی مسوولان شرکت تکتاز دریافت کردند. در پایان این سیر علمی، اعضای انجمن از دفاتر مختلف این شرکت بازدید کردند و در مورد کارکردهای دفاترمختلف این شرکت، معلومات حاصل کردند.

شرکت تکتاز ارایه کننده خدمات ردیابی پیشرو است که ۹۸ درصد جمعیت افغانستان را با خدمات ردیابی خود پوشش می‌دهد و شامل سیستم ردیابی و نظارت بر وسایل نقلیه، ردیابی شخصی، نظارت بر سوخت و دریافت راه حل مناسب به مسایل مربوط GPS است.

ریاض احمد سهاک رییس اجراییه شرکت تکنالوژی تکتاز چنین گفت: «ما از پوهنتون کاردان و تیم هماهنگی این سیر علمی صمیمانه سپاسگزاری می‌کنیم که آموزش با کیفیت و عملی را برای محصلان مساعد می‌کنند. زیرا در این بازدید محصلان ضمن بازدید از شرکت تکنالوژی تکتاز مهارت‌های جدید کار عملی را آموختند. علاوه براین، کارعملی علاوه بر درس‌های تیوری، محصلان را کمک می‌کند تا در مورد مهارت‌های بازار و نحوه راه اندازی کسب و کار اطلاعات بیشتری کسب می‌کنند و می‌دانند که چه عواملی باید برای یک کسب و کار در نظر گرفته شود و چطور با چالش‌های کسب و کار خود کنار بیایید.»

آقای سهاک در ادامه افزودهر شرکتی چالش هایی دارد و تاجر کامل به عنوان کارآفرینی شناخته می‌شود که چالش ها را می‌پذیرد و با آنها دست و پنجه نرم می‌کند. شرکت تکنالوژی تکتاز همیشه آماده خواهد بود تا چنین فرصت‌هایی را برای همه محصلانی که می‌خواهند بازار کار عملی را تجربه کنند، فراهم کند.

برای دریافت معلومات در مورد انجمن های پوهنتون کاردان به لینک زیر مراجعه کنید: https://kardan.edu.af/Success-Center/Student_Clubs.aspx