برنامه دیپلوم در زبان انگلیسی

دیپارتمنت زبان انگلیسی، برنامه‌ی یک ساله زبان انگلیسی را ارایه می‌کند که شامل چهار سمستر بوده و هر سمستر به مدت سه ماه تدریس می‌شود. این برنامه شما را قادر می‌سازد تا شش مهارت مهم زبان انگلیسی را که برای آموختن زبان انگلیسی ضروری است، یاد بگیرید.

صنوف جدید برنامه دیپلوم در زبان انگلیسی در شروع هر فصل آغاز می‌شود.

نصاب درسی

مجموعه کتاب هایی که در برنامه دیپلوم زبان انگلیسی (DEL) پوهنتون کاردان تدریس می‎‌شود، از انتشارات مک ملن Macmillan Publishers به نام (Skillful) است. چاپ دوم این کتاب‌ها، دوره آموزشی زبان انگلیسی آکادمیک با داشتن پنج کتاب برای دانش‌آموزانی مدنظر گرفته شده که می‌خواهند این زبان را از سطح مقدماتی تا پیشرفته یاد بگیرند. سه کتاب اول از مجموعه کتاب‌های (Skillful) در برنامه (DEL) پوهنتون کاردان تدریس می‌شود. در این کتاب‌ها روی‌کرد دقیق گام به گام جهت رشد مهارت‌های زبانی و تحصیلی دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است.

این کتاب‌ها با استفاده از محتوای به‌روز و تمرین‌های منظم، دانش‌آموزان را با موضوعات هیجان انگیز و مرتبط به چالش می‌کشند. مطالب کتاب شرکت کنندگان را تشویق می‌کند تا طیف وسیعی از نظرها و مشکلات را مطالعه و تجزیه و تحلیل کنند تا نظرات خود را با اطمینان لازم برای دستیابی به موفقیت تحصیلی شکل دهند و بیان کنند.

معیارات پذیرش

کسانی که علاقه‌مند به فراگیری برنامه دیپلوم در زبان انگلیسی (DEL) در پوهنتون کاردان هستند، باید مصاحبه حضوری که توسط دیپارتمنت انگلیسی اخذ می‌شود، اشتراک کنند.

ساختار فیس

سمستر کریدت مجموع فیس
اول 15 9000
دوم 15 9000
سوم 15 9000
چهارم 15 9000
مجموع کریدت و فیس 60 39000 (فیس مجموع کریدت‌‌ها) 3000 (داخله) 39000 (فیس مکمل دوره)