برنامه سرتیفیکیت در زبان انگلیسی

برنامه سرتیفیکیت زبان انگلیسی، دوره کوتاه مدت سه ماهه برای آشنایی با اساسات این زبان است. این برنامه برای دانش‌آموزانِ که خواهان فراگیری اصول بنیادی زبان انگلیسی هستند و می‌خواهند درک سریعی از مهار‌های ضروری زبان انگلیسی داشته باشند، مدنظر گرفته شده است. هم‌چنان برنامه سرتیفیکیت زبان انگلیسی (CEL) برای دانش‌آموزان کمک می‌کند تا در مدت کم با زبان انگلیسی آشنا شوند و برای فراگیری برنامه‌های پیشرفته تر، به ویژه برنامه یک ساله (DEL)، آمادگی لازم را کسب کنند.

نصاب درسی

مجموعه کتاب هایی که در برنامه سرتیفیکیت زبان انگلیسی (CEL) پوهنتون کاردان تدریس می‎‌شود، از انتشارات مک ملن Macmillan Publisher به نام (Skillful) است. چاپ دوم کتاب‌های (Skillful)، دوره آموزشی زبان انگلیسی آکادمیک با داشتن پنج کتاب برای دانش‌آموزانی مدنظر گرفته شده که می‌خواهند این زبان را از سطح مقدماتی تا پیشرفته یاد بگیرند. کتاب‌های ابتدایی این مجموعه در برنامه (CEL) پوهنتون کاردان تدریس می‌شود. این کتاب‌ها روی‌کرد دقیق گام به گام جهت رشد مهارت‌های زبانی و تحصیلی دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است.

این کتاب‌ها با استفاده از محتوای به‌روز، تمرین‌های منظم، دانش‌آموزان را با موضوعات هیجان انگیز و مرتبط به چالش می‌کشند. مطالب کتاب شرکت کنندگان را تشویق می‌کند تا طیف وسیعی از نظرها و مشکلات را مطالعه و تجزیه و تحلیل کنند تا نظرات خود را با اطمینان لازم برای دستیابی به موفقیت تحصیلی شکل دهند و بیان کنند.

معیارات پذیرش

محصلان علاقه‌مند برای فراگیری برنامه سرتیفیکیت زبان انگلیسی، باید مصاحبه حضوری که توسط دیپارتمنت انگلیسی اخذ می‌شود، اشتراک کنند.

ساختار فیس

سمستر کریدت مجموع فیس
یک سمستر 15 9000
مجموع کریدت و فیس 15 9000 (مجموع فیس) 3000 (داخله)