مرکز منابع

صفحه اصلی / برنامه های ماستري / ماستری در ادارهٔ تجارت / مرکز منابع

پوهنتون کاردان همیشه پیشگام در نوآوری و خلاقیت بوده و به همین منظور به منظور دستیابی محصلان به منابع معتبر علمی در دیپارتمنت‌های مختلف، مرکز منابع علمی را ایجاد کرده است. محصلان می‌توانند از منابع معتبر علمی، کتابخانه‌های دیجیتالی، مرکز تحقیق، اتاق‌های مطالعه و کمپیوتر لب‌ها در جریان تحصیل بهره‌مند شوند.


کتابخانه دیجتیالی

به منظور توسعه منابع آموزشی و حمایه‌ معنوی محصلان و فارغان خود، پوهنتون کاردان خدمات کتابخانه دیجیتالی را فراهم کرده است. این پوهنتون از طریق کتابخانه دیجیتلی ایبسکوهاست (EBSCOHost) برای محصلان و فارغان خود قابلیت دسترسی به بیش از 600 هزار کتاب‌های الکترونیکی، ژورنال‌ها، مجله‌ها و رساله‌های علمی را از سراسر جهان می‌دهد. محصلان ما از هر نقطه دنیا می‌توانند به صورت 24 ساعت از این خدمات مستفید گردند.


اتاق‌های مطالعه گروهی و انفرادی

پوهنتون کاردان به منظور فراهم سازی خدمات آموزشی برتر برای محصلان خود در شعبه ماستری اتاق‌های مطالعه گروهی و انفرادی را ایجاد کرده است، جاییکه محصلان می‌توانند به بحث‌های گروهی پرداخته و کارها و فعالیت‌های علمی شان را در یک فضای کاملا آرام انجام دهند. این اتاق‌ها مجهز با سیستم‌های سردکن و گرم‌کن بوده و محصلان می‌توانند با انترنت سریع دسترسی داشته باشند.لابراتورهای کمپیوتر

پوهنتون کاردان با آگاهی از نیازهای روز تحصیلی و تکنالوژی آموزشی، لابراتوار کمپیوتر مجهز با وسایل مدرن روز، تخته‌های برقی، پروجکتورها و تمامی وسایل توسعه نرم‌افزار را مخصوص محصلان ماستری خویش در شعبه ماستری ایجاد کرده است.